Mercedesy władcami dróg

mercedesy władcami dróg

23 Lip 2010, 18:08

sporo jezdze po kraju i zauważyłem ze kierowcy mercedesów uważają sie za pana drogi i nie obowiązują ich przepisy głównie modele w211 i w221 oczywiscie nie wszyscy ale czesto widze jak wyprzedza na trzeciego czy czwartego zmienia pas bez kierunku wpycha sie czy zajezdza droge i jako uzytkownik mercedesa apeluje ze nie jestesmy sami na drodze i spoglądali w lusterka włączajmy kierunki itp a bedzie chociaz troche bezpieczniej
pitbullr7
Nowicjusz

Miejscowość: konstancin leśny

Re: Mercedesy władcami dróg

23 Lip 2010, 19:30

I znów te stereotypy :roll: Nie ma znaczenia jaki samochód tylko kto za kółkiem siedzi. Jeden będzie szpącić w fiacie 126p a drugi w wyżej wymienionym mercedesie będzie wzorowym kierowcą.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

23 Lip 2010, 20:55

pewnie ze nie ma znaczenia jednak mam wrażenie ze kierowcy merców czy beemek wyzszej pułki czesciej sie wpychają itp
pitbullr7
Nowicjusz

Miejscowość: konstancin leśny

23 Lip 2010, 21:27

Jak ktoś ma pod maską 200 kucyków albo więcej to jest mu łatwiej się wepchać. Nim ja się rozbujam swoim autobusem to kierowcę za mną krew zalewa :mrgreen: Oby tylko robili to z głową.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stadion Narodowy w Warszawie, samochody STW
      Nissan Skyline 2013 Proto Concept
      Aplikacja Skoda Yeti App na iPada, 3
      BMW seria 5 E34 M5, tył