Męski weekend.

18 Lut 2008, 15:25

konjo napisał(a):No jak masz jakąś beznadziejną kobitę to się nie dziwie,

Zgadzam się :) ja np chciałbym takie wypady, ale nie dlatego, że chcę uciec od swojej dziewczyny, tylko dlatego żeby z chłopami posiedzieć. I nie po to, żeby oglądać gołe piz** tylko np pograć w coś, pojechać gdzieś za miasto...
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

19 Lut 2008, 16:40

Ja też bym chciał pojechać na jakiś męski wypad. Żeby się wyluzować z ekipą, porozrzucać brudne skarpety i posiedzieć na kiblu z gazetą. To by był niezły czil.
johwayne
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: W-wa

19 Lut 2008, 18:37

johwayne napisał(a):Ja też bym chciał pojechać na jakiś męski wypad. Żeby się wyluzować z ekipą, porozrzucać brudne skarpety i posiedzieć na kiblu z gazetą. To by był niezły czil.


No tak pożyć pełnią życia :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

20 Lut 2008, 11:09

pograj z kolegami w piłke:P
ale nie na ps2 tylko na hali.
Ja tam robie średnio co tydzień,i można się naprawde wyżyć i nawet troche pośmiać(jak koledze nie wyjdzie jakieś zagranie,albo puści szmate).
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

20 Lut 2008, 15:04

Ja proponuje poker, rum lubuski i pare żetonów.
To się nazywa męski wieczór:)
konjo
Nowicjusz
 
Posty: 45

24 Lut 2008, 13:18

również możesz iść z kolegami na mecz i usiądź na sektorze gdzie zasiadają najwierniejsi kibice;).
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moda MINI na wiatr i niepogodę - bardzo Brytyjska
    MINI to nie tylko samochód. Z tą marką związany jest również styl życia, który fascynuje nie tylko na drodze i w garażu. Zgodnie z mottem YOU.ME.MINI. od września 2013 w nowej kolekcji MINI Lifestyle ...
    Jak jeździć po dziurach, wyrwach w nawierzchni?
    Nie zawsze kierowca ma możliwość ominięcia dziury w nawierzchni – czasem nie zdąży przed nią wyhamować, czasem jej ominięcie wiąże się ze zbyt gwałtownym i nagłym manewrem, który może zaskoczyć innych uczestników ...

25 Lut 2008, 18:48

To naprawdę zależy jakimi wkładem finansowym dysponujecie panowie ... Najlepiej tam gdzię są panienki, dyski i eXtra bibki :P
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 77
Auto: Nie mam