Mg zr 2.0 diesel 105 km model 25

Mg zr 2.0 diesel 105 km model 25

29 Cze 2016, 19:09

Witam wszystkich :) Mam taki dylemat co do wyboru swojego pierwszego auta do 8 tys z małopolski .Przeglądając oferty na olx trafiłem na takie auto :
[link wygasł]
Moje pytanie brzmi czy opłaca się brać .Jak z awaryjnością i co byście polecili jakby to auto złe było.
kilerrvmax
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 06 1997
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Yaris Hybrid-R, wnętrze
      Audi RS6
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      BMW M1 group 4 racing version - 1979 & BMW 320i group 5 racing version - 1977