Mikrofon/Głośnik Zestaw Głośno/ Mb SPRINTER

Mikrofon/Głośnik Zestaw Głośno/ Mb SPRINTER

14 Maj 2012, 15:57

Witam . Posiadam Oryginalne Radio w Sprinterze model : MF2830 i chciałbym jak juz w/w zamontować zestaw głośnomówiący lub sam głośnik . Już nawet dzisiaj chciałem zamontować mikrofon do tego radia lecz nie było kompatybilne z nim . Dzowniłem nawet do sklepu od którego brałem go lecz on rozłożył ręce i odparł że sprzedają tylko taki . I teraz moje pytanie czy już ktoś montował takie czary do tego modelu radia??
Na fakturze nazwa mojego mikrofonu to : Mikrofon Do zestawu./ VOX na Jack 2,5 .

Z Góry dziękuje za pomoc
ElektroM
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1986
Auto: MB

Re: Mikrofon/Głośnik Zestaw Głośno/ Mb SPRINTER

16 Maj 2012, 10:32

Witaj na forum. Jesteś pewny,że dobrze podłączasz mikrofon? Być może potrzebujesz uniwersalnej końcówki,przejściówki. Co dokładnie powiedzieli Ci w sklepie? Powinieneś mieć do tego dołączoną również instrukcję co i jak podłączyć.
AudioRMS
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW 330 CI

20 Cze 2014, 21:24

KOlego odgrzewam starego kotleta odnośnie mikrofonu do sprintera. Powiedz czy udało się prawidłowo podłączyć mikrofon. Ja zakupiłem do tego radyjka oryginalny mikrofon z tym tylko, że końcówkę musze sobie dorobić sam. W sewrisie odesłali mnie z kwitkiem bo powiedzieli, że oryginalny mikrofon do tego radja jakie posiadam mogę kupić w zestawie z radiem za bagatela 2 tyś.. I teraz za bardzo nie wiem gdzie odpowiednio wpiąć ten mikrtofon
pphumax18
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 07 1997
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: MB Sprinter 906
Silnik: 2,2 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

11 Sie 2014, 21:49

Witam
Podłączam się do tematu czy udało się coś ci kolego wymajstrować z podłączeniem tego mikrofonu? Ja dokładnie usłyszałem to samo w serwisie MB i dalej rozłożyłem ręce jak oni. NIby serwis oryginalny powinien znaleźć rozwiązanie na ten problem ale widze, ze mają już gdzies klientów :unsure:
itspablo
Nowicjusz

Miejscowość: LUBIN
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili