Minivan do 30 tysięcy.

30 Maj 2010, 22:59

Jestem tu nowy dlatego przede wszystkim witam szanownych Użytkowników.Zarejestrowałem się ponieważ potrzebuję pomocy w wyborze samochodu.
Do rzeczy.Rodzina się powiększa i Civic okazał się za mały.Postanowiłem kupić minivana.I tutaj jest problem, realnie stać mnie na:
Citroen Xsara Picasso
Renault Grand Scenic
Ale może lepiej kupić starsze:
VW Touran
Toyota Corolla Verso
Auto musi być przestronne (szczególnie z tyłu),mieć duży bagażnik i musi być możliwie niezawodne.Rocznie przejeżdżam 150 tyś.km ,więc kwestię benzyna-diesel pozostawiam otwartą.Proszę o poradę.Co wybrać do 30 tyś.?
profesorw
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Częstochowa

31 Maj 2010, 06:34

Kolego a czy brałeś pod uwagę VW model Sharan ? Beż bardzo fajne autko, ładnie sie prezentuje.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
vw
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 354
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

31 Maj 2010, 23:03

Dzięki, ale Sharan dla mnie za duży.
profesorw
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Częstochowa

01 Cze 2010, 10:54

profesorw napisał(a):.Rocznie przejeżdżam 150 tyś.km ,więc kwestię benzyna-diesel pozostawiam otwartą.Proszę o poradę.Co wybrać do 30 tyś.?

Witaj.chyba mowa o15tys?Ja bym ci polecił opla zafire-autko to ciesz sie ogromną popularnoscią,nie posiada typowych wad,jest naprawde dobry dostep do czeżci zamiennych.Silnik dti2.0/100KM jest naprawdę godny polecenia.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

01 Cze 2010, 12:44

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
lub brat
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Może coś takiego ?
Osobiście posiadam Dodge Caravana 96r (3l) i przymierzam się do kupna nowego (2005)
Autko bardzo wygodne i sporo miejsca. Na gazie w trasie 10-11 gorzej w mieście. Zrobione mam grubo ponad 200tys MIL ~ 350tys km i zmieniane elementy zawieszenia wiadomo jak to na polskich drogach. Przy wyborze musisz uważać na egzemplarz, dużo tych samochodów jest ciegnietych jako złom z USA i klepanych tutaj...
qbaa
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Walia/Caersws
Prawo jazdy: 20 01 2012
Auto: BRAK

01 Cze 2010, 20:35

Zdecydowanie picasso- mało awaryjne, przestronne, oszczędne. W dodatku za ta kasę będzie prawie nowy:) sam mialem picasso od 2001 do 2010 roku wiec jak masz jakieś pytania wał śmiało:)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...
    Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...

01 Cze 2010, 23:56

Dzięki, ale amerykańskie "pełnowymiarowe" vany są za duże jak na moje potrzeby. Co do Zafiry to rzeczywiście jest to rozsądna opcja tylko stylistyka Opla jakoś mi nie podchodzi.Z drugiej strony ten wielki bagażnik... ech, muszę to przemyśleć. A puki co moim faworytem jest Picasso.
profesorw
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Częstochowa