Mio navi aktualizacja serii C

18 Mar 2009, 22:23

witajcie,
jestem nowym forumowiczem i od jakiegos czasu użytkownikiem nawigacji Mio, doszły mnie słuchy, że jest dostepna aktualizacja map dla serii C, czy ktoś z Was wie coś na ten temat? jak można tego dokonać?
moto mysz
Nowicjusz

19 Mar 2009, 07:33

Rejestrujesz swoja mapę na stronie producenta i masz dostępne aktualizacje - jeżeli są dla twojej wersji mapy.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Mio navi aktualizacja serii C

19 Mar 2009, 10:45

super, a może wiesz jak się sprawdza ta aktualizacja, jest wszystko w miarę na biężąco? to mój służbowy sprzęt i bardzo mi pomaga w codziennej pracy, szkoda, ze nie zdecydowałem się na zakup takiej nawigacji wcześniej. Może żonce kupie to będzie jej łatwiej po mieście się poruszać, a i w trasie mi nie zginie.
dla zainteresowanych link do strony aktualizacj
http://www.mio.com/ee/freeupgrade/PL/FAQ.html
moto mysz
Nowicjusz

19 Mar 2009, 15:16

To,czy aktualizacje są na bieżąco jest sprawą producenta mapy,którą masz.Jak jest dostępna,to powinno być napisane,co się zmieni na mapie po jej zaktualizowaniu.A jaką mapę masz wgraną?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Mar 2009, 23:58

moto mysz napisał(a):witajcie,
jestem nowym forumowiczem i od jakiegos czasu użytkownikiem nawigacji Mio, doszły mnie słuchy, że jest dostepna aktualizacja map dla serii C, czy ktoś z Was wie coś na ten temat? jak można tego dokonać?

Tutaj masz wszystko ladnie napisane ;) http://www.mio.com/ee/freeupgrade/PL/FAQ.html
WestEnd
Nowicjusz

23 Mar 2009, 14:08

Spoko jest ta aktualizacja, nie ma się co zastanawiać tylko trzeba brać i wysyłać co trzeba. Przecież nie aktualizowali by map, żeby były gorsze. Wiadomo, że odświeżone jest co się da
Szfinks
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

• Re: Mio navi aktualizacja serii C

24 Mar 2009, 12:34

No raczej tak :) Zamowilem juz ok. 2 tygodni temu wiec licze na to, ze lada dzien beda ja juz mial :)
    WestEnd
    Nowicjusz

24 Kwi 2009, 18:47

Coś strasznego. Kupiłem c720 - jakieś 1500 złociszy koniec 2007 r.. - Aktualizacja dotarła. Śmiech na sali. Aktualizacja z mapą na 2008 nie jest pod tą nawigację. Po włączeniu nowej mapy nie ma dostępu do podstawowych funkcji takich jak zestaw głośnomówiący, książka adresowa i wiele innych. Przechodzenie w trakcie nawigacji polega na wyłączeniu mapy 2008. Aby ją wznowić trzeba wyłączyć i włączyć ponownie nawigację. Co za bzdura. Prwizorka oprogramowania dostosowana z innych nawigacji. Super wsparcie za 1500 PLN. Brawo .Nigdy więcej MIO!!!!!!!
    RumburakRJ
    Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszvcz

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006