Miska olejowa fiat bravo PROSZE O POMOC

03 Wrz 2011, 17:54

WItam . Najechałem na kamień i poszła mi miska olejowa .
Kapie po kropelce ale jak jechalem to zostawialem za soba pas oleju.
Na podwórku juz reszta wyciekła...

na allegro nie moge znalesc za bardzo a jak juz znalazlem to liczą sobie kosmiczną cenę
chyba ze zle szykałem ;/ jesli tak to prosił bym bardzo o linka do aukcji .

Fiat Bravo 1.9 TD

Slyszalem jeszcze ze można zespawać ? Orientuje się ktos jaki to moze byc koszt i czy w ogóle sie opłaca ?

z góry dziękuje za odp
norbert1992
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Jelenia Góra

03 Wrz 2011, 19:21

norbert1992 napisał(a):Slyszalem jeszcze ze można zespawać ? Orientuje się ktos jaki to moze byc koszt i czy w ogóle sie opłaca ?


Nie mam pojęcia z czego jest zroboina twoja misa . Stalowa - spawanie bez problemu. Aluminiowa - też . Wymontować i zawieżć do odpowiednich ludzi. Koszt- zależy od spawacza ile się ceni. Przykład - spawali mi pękniętą pokrywke alternatora . Zapłaciłem całe 30 ZŁ. Według mnie się opłaciło.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4700
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

04 Wrz 2011, 09:18

norbert1992 napisał(a):na allegro nie moge znalesc za bardzo a jak juz znalazlem to liczą sobie kosmiczną cenę
chyba ze zle szykałem ;/ jesli tak to prosił bym bardzo o linka do aukcji .

2 minuty szukania na Google:
[link do Tablica wygasł]
Ogłoszenie z 31.08.2011, więc uważam, że aktualne.

Koszt spawania ok. 100 zł. Jedź do mechanika i zapytaj, czy się podejmuje spawania i po sprawie.

W benzyniakach w Bravo są stalowe, w dieslach nie wiem.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus UX z najwyższymi wynikami w testach zderzeniowych
    Amerykański ośrodek badawczy Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) sprawdził poziom bezpieczeństwa nowego Lexusa UX. Konstrukcja crossovera i zainstalowane w nim systemy bezpieczeństwa okazały się tak skuteczne, że ...