Mitsubishi Colt 1.3 GL 98' - wymiana liczników

Mitsubishi Colt 1.3 GL 98' - wymiana liczników

16 Maj 2011, 16:21

Witam,

Niedawno zakupiłem nowy samochód - Mitsubishi Colt 1.3 GL z 1998 roku. Auto nie posiada licznika obrotomierza, a chciałbym taki zamontować. Oczywiście jazda bez niego nie jest trudniejsza, po prostu jeżeli chciałbym się skupić na oszczędnej jeździe, to mimo wszystko taki obrotomierz pomaga.

Moje pytanie brzmi: czy można bez problemu wymienić liczniki i zamontować w tym samochodzie inne z obrotomierzem, mimo iż samochód obrotomierza nie posiadał? Na allegro znalazłem [link wygasł]. Czy w zwykłym warsztacie mi to wymienią, czy może być z tym problem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
Impossible is nothing...
maras723
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0 [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Kuga mk1 2,0 TDCi - 140KM - Honda CR-V ...
    Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LS 500, V generacja, przód
      BMW M3 GT2
      Peugeot 2008 DKR, samochód rajdowy
      Chevrolet Corvette C7R