Mitsubishi vs Toyota

17 Paź 2008, 10:55

Witam wszystkich forumowiczów. Chciał bym się poradzić w sprawie kupna auta bo nie wiem na jakie się zdecydować.. Poszukuje autka w cenie do 20 tys max 10 letnie .Auto w miarę bez awaryjne i tanie w eksploatacji z racji tego ze będzie to moje 1 auto.Taki aby w miarę żwawy,dynamiczny( od 100 KM) hmm za wiele nie będzie używany raczej na krótsze trasy .Co sądzicie o Toyota avensis 1 lata produkcji (od 1997 do 2003) a o Mitsubishi Galant VIII lata produkcji (od 1996 do 2006)??? który z nich był by bardziej odpowiedni pod moje wymagania? Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje modeli :)
Johnny
Nowicjusz
 
Posty: 4

17 Paź 2008, 19:34

Toyota Avensis to super autko lecz dobrym wyborem byłby seat toledo II z silnikiem 1.8 20V 125KM bardzo zwawe a zarazem oszczedne... nie jest to moze mistrz oszczednosci ale jak na swoje parametry wypada calkiem niezle...
wojtek1418
Nowicjusz
 
Posty: 41
Miejscowość: Limanowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...