Mocne autko w dieslu do 55 tys złotych

11 Maj 2010, 11:29

Witam, jak w temacie, myśle nad leonem 2 fr 2.0 170PS , polecicie coś lepszego w tej cenie?
leon2fr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Legnica

11 Maj 2010, 14:45

Polecam do 55tys Honde VII 1.7 CTDI 100 konny spala od 4 do 6 litrów ropy,z dynamiką słabo ale solidny dobrze sie go prowadzi i takie tam. Najważniejsze to stosuj sie do poleceń producenta to bardzo ważne, ta seria jest dość wrażliwa i jak chcesz utrzymac go w porzadku zeby nic ci nie siadalo to musisz tak postępować. Osobiście polecam Civic VII Type R ;] 200 koników i jest czym śmigać

Powodzenia.
Z resztkami tchu...
<3 civic <3 DOHC VTEC <3
TOLEDO
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 249
Miejscowość: Warszawa - Marysin

12 Maj 2010, 01:12

100 km to zdecydowanie za mało;)w sumie nie musze zwracać uwagi na to ile auto pali, aczkolwiek Leon fr pali wg oficjalnych danych 6.2 w mieszanym, 7 a miescie i 5 na trasie:) podoba mi sie ten civic, ale jest niestety w benzynie;) on paliłby zapewne z 12-13 w miescie;)poza tym jest mniejszy od Leona. Wyglad jest po prostu śliczny ale to jest za małe auto;) na dzien dzisiejszy mam Golfa 4 SDI, chce troszke wieksze auto, dzieci mi nie płacza wiec nie musze kupowac dużego auta;D mysle jeszcze nad Beta 5 3.0D 218ps ale wydaje mi sie ze to auto dziadkow;) albo dla bogacza z szoferem:) jestem młody (21lat) ale chciałbym auto z charakterem, dokładnie takim jak Leon FR;) czekam na kolejne propozycje;)

Powiem Wam iż jestem przekonany do do Leona 2 FR i go kupie na pewno, powiedzcie mi prosze czy silnik 2.0 tdi 170Ps jest awaryjny i na co zwracac uwage przy zakupie;)?
leon2fr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Legnica

12 Maj 2010, 09:15

Silnik 170KM ma naprawdę mocnego kopa, miałem go w swojej A4 i jest niesamowity. Pierwsze co to zwracaj uwagę na przebieg, najlepiej sprawdź w ASO. Co do awaryjności: to nie są już 2.0 TDI 140KM z początków produkcji, są to już poprawione jednostki, jednak być może VW do Seata dał jakieś słabsze komponenty i one mogą być awaryjne.
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

12 Maj 2010, 09:25

Jeśli podobaja Ci sie golfy to może golf V GTI? 200HP ma :) A przepraszam to nie diesel :<
Na Twoim miejscu zastanowiłbym sie nad Beta 530 3.0 230HP
Kakameo
Początkujący
 
Posty: 205
Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

12 Maj 2010, 10:05

dziękuje za wszystkie odpowiedzi:) Myśle nad Beta w dieslu 3.0, hmm jakie to ma spalanie? poza tym pisałem juz ze to autko w sumie nie dla mnie tylko dla starszego gościa;) poza tym mysle że leon łyknałby Bete;) (dużo cieższe auto) i chodzi mi tez o to żeby nie było na mnie mocnych;D wiem ze to dziecinne ale chce sie bawic jazda, czasami bede jezdził na tor pośmigać, i mysle ze dałoby to dużo frajdy:) znalazłem na mobile de coś takiego, troche więcej niż budżet przewiduje ale jestem skłonny tyle dorzucić:) hmm tylko czemu on nie ma podłokietnika z przodu? [link do mobile.de wygasł]


hmm jeszcze jedno pytanie, czy wyszła wersja z napędem na cztery koła w tym silniku? chodzi o 2.0 TDI 170PS? w leonku?
Ostatnio edytowany przez leon2fr, 12 Maj 2010, 10:09, edytowano w sumie 1 raz
leon2fr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Legnica
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

12 Maj 2010, 10:09

Ja bym ci jednak bardziej polecił A4 B7, a za te pieniądze też dostaniesz 2007 rok w wersji S-Line w 170KM. Myślę, że byłby to lepszy wybór, szczególnie ze względu na lepiej wykończone wnętrze.
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

12 Maj 2010, 10:20

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] Powiem tylko jedno: WOW!!! Leon schodzi na drugi plan...


albo ta: [link do oferty na Allegro wygasł] jestem w szoku że mozna kupic to auto za ta cene...
Ostatnio edytowany przez leon2fr, 12 Maj 2010, 10:22, edytowano w sumie 1 raz
leon2fr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Legnica

12 Maj 2010, 10:20

[link do autocentrum.pl wygasł]
[link do autocentrum.pl wygasł]
Patrz przyśpieszenie ;p
@up [link do autocentrum.pl wygasł]
Hmmm mialo byc do 55tys ;p
Kakameo
Początkujący
 
Posty: 205
Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM

12 Maj 2010, 10:38

Tylko tych Audi w 3.0 szukaj opłaconych, bo inaczej to jest kosmiczna akcyza (ponad 18% od wartości) a w przypadku takiej A4 to około 13 000 zł
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

12 Maj 2010, 11:42

Wszystko pięknie i w porzadku, tylko zalezy czy Cie na Audi/Bmw stać? Kupując któryś z tych aut będzie to napewno wiekszy koszt użytkowania. Tak jak ktoś wyżej pisal sama opłata akcyzowa wyniesie o wiele, wiecej przy zakupie niż u Leona. Do tego dochodzi ubezpieczenie i spalanie. Ja osobiscie jesli mialbym wybierać wybrał bym właśnie Leona, bo ten silniczek jest bardzo przyjemny. Jesli natomiast nie chcesz tak duzego autka to moge Ci jeszcze polecić Golfa V z silnikiem wlasnie 170 KM.
Junior99
Nowicjusz
 
Posty: 40
Miejscowość: łódzkie

12 Maj 2010, 12:25

Mam do wydanie 68k zlotych czy silnik 2.0 w audi a6c6 jest dobrym silnikiem czy czesto sie psuje
pierzu
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Częstochowa