Mocniejsze auto do 33-35 tys

Mocniejsze auto do 33-35 tys

15 Sie 2016, 11:29

Wtam, tak jak w temacie mam zamiar kupic cos mocniejszego. Obecnie jezdze VW golf V lecz po zmianie pracy szukam czegos w benznie. roczne przebiegi to ok 5/6 tys rocznie. Nie przywiazuje uwagi do marek lecz odpada peugot bo mi sie po prostu nie podoba.
W aucie szukam zeby nie było az tak drogie w utrzymaniu, spalanie wiem jakie w takich autach moze byc wiec nie przywiazuje uwagi. Przydałaby sie klima i moc od 150-200 koni. Celuje w jakies mniejsze auta 3 drzwiowe lecz 5 tez nie pogardze lecz bardziej coupe lub hatchback Nie wiem jak z benzyna turbo wiec co proponujecie?
Karol123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 1997
Auto: Golf
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback

Re: Mocniejsze auto do 33-35 tys

15 Sie 2016, 12:00

Ford Focus ST, Volvo c30 2.4, Civic VII Type R
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Mocniejsze auto do 33-35 tys

15 Sie 2016, 12:27

Astra
[link wygasł]

Może
Hyundai Coupe 2.0 i wrzucić jakiś ciekawy wydech.

I można poszukać Mazdę MPS

Link przykładowy
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili