Mocny sedan do 9 tys.

Mocny sedan do 9 tys.

25 Sie 2016, 16:39

Od jakiegoś czasu udało mi się uzbierać okrągłą sumkę ok. 10 tys i planuję przeznaczyć to na samochód, ostatnio zakupiłem Punto II 1.2 60km za zaledwie 4 tysiące sprawuje się świetnie i nawet klimatyzacja działa, aczkolwiek mnie interesuje zabawka z nieco mocniejszą jednostką napędową powiedzmy o mocy 150+ KM, czy w tej cenie jest jakiś konkretny model na który można zwracać uwagę? Chodzi mi głównie by był to sedan coś a la Passat, A4. Totalnie odpadają wszelkie BMW w tej cenie oglądałem same graty i szkoda mi na to czasu.
Prosiłbym tylko o nie pisanie czegoś w stylu "za te pieniądze nie kupisz takiego samochodu", lepiej nie pisać nic, szkoda czasu na bezsensowne kłótnie.

@Edit
Myślałem także nad Audi A6 C5 2.4 165km
Hesser
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 2009
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Punto II
Silnik: 1.2 60km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006