Moje przejscia z AZ-Auto i AutoKarcz ...Warszawa-TVN TUR

Moje przejscia z AZ-Auto i AutoKarcz ...Warszawa-TVN TUR

05 Gru 2008, 18:19

Warto poczytac jak autoryzowane serwisy wykonują naprawy!Mało tego biora za to cieżkie pieniadze
!!!!!!!!

Wyleczony z marki mazda-to juz nie ta mazda co kiedys(:"

Słynny Auto-karcz ul.Karczunkowska i Az- Auto ul. Puławska(Warszawa) i ich fuszerka-OMIJAJCIE TE SERWISY!!(program w tvn turbo)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1_J1Z3VqKNo[/youtube]
rafael2332
Nowicjusz

Re: Moje przejscia z AZ-Auto i AutoKarcz ...Warszawa-TVN TUR

29 Gru 2008, 13:01

Nie ładnie ze strony tych dilerów, ja się cieszę, że że miałem takich przejść z nowo kupionym autem. Nawet korzystam p gwarancji z aso volvo i jestem zadowolony. A jakby mi urządzali takie cyrki, bez zastanowienia podałbym do sądu. Nie znoszę takiego traktowania ludzi.
newbeattle
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy driftu
      Dodge RAM, samochody 4x4 PickUp
      Offrołdowy dzień kobiet
      Ferrari F355 Challenge, 2