Mokro na tylnym siedzeniu

mokro na tylnym siedzeniu

07 Sty 2011, 17:30

Witam,
Głupio to może zabrzmi ale ostatnio zauważyłem że na tylnym siedzeniu (w jednym miejscu) jest mokro (tzn czuć że siedzenie jest wilgotne)!!! Dach jest cały tzn nie ma nigdzie dziur mam szyberdach i nie wiem czy nie jest to prawdopodona przyczyna-gdzieś tak wyczytałem. Spotkał się ktoś z takim problemem?
Dodam jeszcze że moje auto stoi cały rok pod chmurką :cry:
shorty1988
Początkujący

Miejscowość: Rawicz
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW e46 320td 150KM 2002r

Re: Mokro na tylnym siedzeniu

07 Sty 2011, 22:03

Jest to możliwe mogła już uszczelka gdzieś pójść albo sparcieć ja bym jeszcze popatrzył na uszczelki w drzwiach i oknach :wink:
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: mokro na tylnym siedzeniu

09 Sty 2011, 21:50

Jeżeli to siedzenie to radze wsiąść do samochodu i niech ktoś zacznie lać wodą,i będzie jasność sytuacji,bo samemu w czasie jazdy trudno to zaobserwować :cool:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód