Mondeo mk3 kombi

06 Lut 2010, 14:47

Witam szanownych forumowiczów :mrgreen:


Szukam kombiaka, wybór padł na mondeo mk3, tu pytanie która wersję samochody wybrać-celuję raczej w dizla i cenie sobie komfort, czyli sekwencja mile widziana. Proszę znawców tematu o opinie.
LaM
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław

06 Lut 2010, 14:49

Benzyna jest bardziej komfortowa, odpuść sobie ten model, zwłaszcza diesel'a.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

06 Lut 2010, 14:56

Dlaczego?
zrobiłem jesienią traske z Hiszpanii do Austrii tym wozem w dizlu 2.2 i byłem pod wrażeniem tego samochodu. Dotychczas miałem same benzyniaki i tym razem chciałbym pojeździć dizlem
LaM
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław

07 Lut 2010, 15:55

Oczywiscie ze tdi jest dobrym wyborem,dość dynamiczny i bardzo oszczedny.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

10 Lut 2010, 15:01

hmm różne opinie słyszałem a nawet czytałem na tym FS i walcze z tym samym dylematem, jednak poszukuje czegoś do 2002 z silnikiem TDDI bo póżniej zostaje już chyba tylko TDCI .
Nie wiem jak w nowszych modelach lecz te pierwsze TDCI cyli od 2002r skreślam naczytałem sie że koszty naprawy to w zasadzie około 80% ceny tego samochodu aktualnie.
Chyba że opinie się pozmieniały .
:???: :???: :???: [/b]
banado
banado
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Bieruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
    W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...