Montaż radia i głośników - Warszawa - polecicie zakład?

Montaż radia i głośników - Warszawa - polecicie zakład?

01 Lis 2016, 21:32

Witam,

Chciałbym wymienić radio i dokonać montażu głośników (głośniki mam zamontowane fabrycznie ale nie są poprowadzone kable a z przodu gra tylko jeden po stronie kierowcy).

Czy ktoś może polecić w Wawie lub okolicy jakiegoś elektryka, który by to ogarnął ale przy okazji nie zdarł ze mnie? Mieszkam w okolicy gdzie jest sporo warsztatów ale ceny mają z kosmosu. Za taką usługę liczą sobie po kilkaset złotych za robotę.
Może ktoś zna jakiegoś Pana Józka złotą rączkę co by mi pociągnął kabelki żeby wszystko ładnie grało? :ok:
dudek600
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 11 04 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Astra G/Audi A4 B5
Silnik: 1.6 101 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 4
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Jaguar - spotkanie wigilijne 2008
      Wyścigi uliczne Olsztyn