MotoBlog - o czym?

MotoBlog - o czym?

29 Sie 2009, 22:25

Witam.
Jestem tutaj świezo zarejestrowany i chciałbym prosić Was o pomoc. Siedzi tutaj mnóstwo osób przywiązanych do motoryzacji i właśnie mam pytanie, a raczej pytania.
Chciałbym założyć drugiego dużego bloga o motoryzacji [pierwszego musiałem usunąć], aby był 'chętnie czytany'.
Nie chcę bloga o wiadomościach motoryzacyjnych bo od tego są juz duze portale i inne mniejsze blogi, szukam czegoś innego, tej niszy! Czy jest coś czego brakuje w internecie jeśli chodzi o motoryzacje? Czy o czymś chcielibyście czytać częsciej?
Mówię tutaj konkretnie, jeżeli brakuje miejsca w ktorym bylyby jedynie samochody koncepcyjne, albo innych rzeczy. Nowinek technicznych, bloga o informacjach ze świata dróg-autostrad-bezpieczeństwa-inwestycji.

Proszę o pomoc, docenię każdą konkretną wypowiedź.
R4z0r
Nowicjusz

Miejscowość: Poland

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...
    [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8 [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Nissan Almera N16 1,8 - 116KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samochody terenowe przygotowane do off-roadu
      Jeep Cherokee, orurowanie, klatka
      Audi RS6 C6, bok
      MINI - luksusowa przyczepa kempingowa