Motor Show 2012 - Ferrari po raz pierwszy w Polsce

Motor Show 2012 - Ferrari po raz pierwszy w Polsce

02 Lut 2012, 15:24

W dniach 13-15 kwietnia 2012r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – MOTOR SHOW 2012. To właśnie wówczas po raz pierwszy w Polsce oficjalnie udział w targach weźmie Ferrari, prezentując swoje najnowsze modele!

FERRARI – Pierwszy raz w Polsce!
Samochody marki Ferrari od zawsze były obiektem pożądania pasjonatów motoryzacji. Pojazdy znane dotąd głównie z wyścigów Formuły 1 i hollywoodzkich superprodukcji, będzie można teraz zobaczyć w Poznaniu – to będzie pierwszy w historii naszego kraju taki pokaz! Zapraszamy na Motor Show!

„Jesteśmy dumni mogąc już drugi rok oferować tak wyjątkowe samochody polskim klientom. Nasz salon zdobył już uznanie i stale poszerzające się grono przyjaciół i klientów. Jednak obecność na Motor Show jest dla nas ważna, gdyż będzie to pierwsza impreza targowa od rozpoczęcia sprzedaży samochodów marki Ferrari.

Na swoim stoisku zaprezentujemy ostatni model wprowadzony do oferty którym jest 458 Spider
a ponadto, zobaczyć bedzie można model FF oraz California. FF to pierwszy model Ferrari w historii z innowacyjnym napedem na cztery kola oraz z miejscami dla 4 osob. Ferrari California w roku 2012 natomiast oferowana będzie w udoskonalonej specyfikacji. Jestem pewien, że goście targów nie przejdą obojętnie obok naszego standu”


Dante Cinqeu
Dyrektor Generalny
Ferrari Polska

„De gustibus est non disputandum – to fakt, że o gustach dyskutować i nie można i nie wypada.
Są pewne zjawiska, które takim dyskusjom wręcz nie podlegają, wznosząc się ponad podziały
i subiektywne preferencje. Zjawiska wyznaczające nowe poziomy, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. Jednym z takich zjawisk jest Ferrari. Bezdyskusyjna klasa, gwarancja najwyższych motoryzacyjnych emocji. Marka, która selekcjonuje bardzo precyzyjnie swoich użytkowników, tak jak precyzyjnie selekcjonuje miejsca, w których objawia swoje piękno i czar. Zawsze
w najwyższym standardzie.

I także dzięki współpracy jaką nawiązaliśmy z Ferrari Polska, Motor Show będzie zjawiskiem
w polskiej branży motoryzacyjnej wyjątkowym – gwarantującym wyjątkowe emocje i najwyższy standard. Kolejne tego dowody zaprezentujemy w połowie miesiąca…”


Rafał Błachowski
Dyrektor Motor Show

Ferrari Polska zaprezentuje się na ponad powierzchni ponad 200 m2. Znajdzie ich
w pawilonie nr 5.


Zapraszamy!
Darek Wawrzyniak
MotorShow
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Sty 2012, 09:54
Prawo jazdy od: 01 01 1921

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
  Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti