Motoraporter i tym podobne opinie

Motoraporter i tym podobne opinie

03 Paź 2014, 15:40

Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem ale mam jeszcze do was takie pytanie co sądzicie o usługach jakie ta firma świadczy i czy ich usługi warte są pieniędzy jakie sobie życzą za swoje usługi???
matheo789
Początkujący

Miejscowość: Białystok

Re: Motoraporter i tym podobne opinie

05 Paź 2014, 15:23

ktoś się wypowie poleci lub odradzi???
matheo789
Początkujący

Miejscowość: Białystok

06 Gru 2014, 00:36

znalazlem auto, Motoraporter wyslal "experta", raport nie wykazal ZADNYCH nieprawidlowosci, tydzien po uzytkowaniu (drogiego) auta sypnelo alarmami z komputera, lakiernik wskazal prawie WSZYSTKIE elementy lakierowane, auto totalnie powypadkowe uderzone z kilku stron... Uwaga: Motoraporter twierdzi, ze nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci - zwrocili tylko pieniedze za sam raport.... "gratulacje" za postawe firmy, ale nie moge polecic nikomu takiej formy sprawdzenia auta... wszystko mam udokumentowane
kupiec71
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 05 1971
Auto: VW Golf 7
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2013

08 Gru 2014, 14:31

@kupiec71
Witam tu Marcin z Motoraportera. Istotnie przyznaję że na zleceniu z samochodem jakie nam Pan zlecił zaliczyliśmy wpadkę. Nie kryliśmy tego od początku. Do tej pory wyjaśniamy sami jak to się stało. Na pewno zawiódł czynnik ludzki, choć jako zespół dokładamy wszelkich starań do rzetelności i jakości usługi. Przeprosiliśmy Pana i zwróciliśmy kwotę jaką nam Pan zapłacił.
Nasz prawnik przejrzał całość sprawy i zasugerował jak rozwiązać ten problem mając na względzie dobro klienta czyli Pana. Dominik podczas rozmowy przekazał co należy zrobić żeby miało to sens prawny i odniosło skutek.
Wiem że jest to *****iające i sam jestem nieźle rozczarowany że osoba która pracowała u nas ponad rok dała ciała. Zaręczam, że nie zostawimy Pana bez pomocy ale proszę przejść procedurę jaką przekazał Panu Dominik. Jeżeli potrzebuje Pan pomocy w napisaniu dokumentów potrzebnych do wyegzekwowania Pana praw od sprzedajacego to przecież zaoferowaliśmy to.
Ze swojej strony mogę zapewnić że wyjaśniamy wewnętrznie tą sprawę bo za dużo zainwestowałem w tą markę żeby odpuścić.
Za szybko Pan zadziałał, ta negatywna opinia nie była potrzebna, bo nie zostawimy Pana bez wsparcia.
martos76
Obserwowany

Auto: Ford Mondeo

08 Kwi 2015, 23:22

Sprawa reklamacji pomiędzy mną, a spółką Motoraporter o nieprawidłowo wykonany raport została załatwiona ku obupólnej satysfakcji
kupiec71
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 05 1971
Auto: VW Golf 7
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006