MP3 Watson

MP3 Watson

10 Wrz 2010, 15:39

Witam. Kupiłem sobie mp3 Watson 4GB.Jest to mniej-więcej coś takiego :

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Mam z nią pewien problem: ładowałem ją całą noc, a nie da się odtwarzać muzyki. Dioda, która powinna się świecić, gdy mp3 jest włączona również się nie świeci.....
Czy wie ktoś z Was czemu tak się dzieje?
1/4 MILI
skarbimierz
Początkujący

Miejscowość: Skarbimierz

Re: MP3 Watson

11 Wrz 2010, 10:32

Po pierwsze napisz z czego dokładnie zasilana jest MP3.
Po drugie napisz czy sprzęt jest na gwarancji i czy komputer widzi ją poprawnie.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

11 Wrz 2010, 10:46

skarbimierz napisał(a):Dioda, która powinna się świecić, gdy mp3 jest włączona również się nie świeci....

Naładuj/wymień baterię ?? Może się popsuła? Jak masz gwarancję to wymień, a jak nie masz to nie wiem gdzie Ci takie coś naprawią.
Sor
Początkujący

Miejscowość: Chełm

11 Wrz 2010, 12:16

Sor napisał(a):
skarbimierz napisał(a):Dioda, która powinna się świecić, gdy mp3 jest włączona również się nie świeci....

Naładuj/wymień baterię ?? Może się popsuła? Jak masz gwarancję to wymień, a jak nie masz to nie wiem gdzie Ci takie coś naprawią.

Najpierw trzeba by się zorientować na czym opiera się zasilanie tego sprzętu a później bawić się w ewentualne wymienianie itd.

Miernik w dłoń i sprawdź jakie napięcie daje ogniwo z którego zasilana jest MP3. Sprawdź też jaki prąd daje ładowarka.
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006