MTU, Pierwsze ubezpieczenie, 2 stłuczki - ile % wzwyżki

MTU, Pierwsze ubezpieczenie, 2 stłuczki - ile % wzwyżki

15 Mar 2015, 19:45

Cześć. Mam 22 lata. W zeszłym roku kupiłem swoje pierwsze auto. Ubezpieczyłem je w MTU płacąc 100% składki czyli w moim przypadku za silnik 1.3 prawie 2200 zł.

Miałem ostatnio kolizje z Porsche Cayenne z mojej winy uszkodzony był błotnik i drzwi. Po paru tygodniach zdarzyło mi się zarysować delikatnie zderzak w aucie VW Caddy.

Ile % wzwyżki prawdopodobnie dostane ?
Andrew7826893
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: MTU, Pierwsze ubezpieczenie, 2 stłuczki - ile % wzwyżki

16 Mar 2015, 15:40

Z takim pytaniem najlepiej skierować się towarzystwa ubezpieczeniowego, ale przy odnowieniu tanio nie będzie. Jak będzie Ci się kończyło ubezpieczenie, to sprawdź ofertę w kilku towarzystwach, ale przygotuj się na spory wydatek, bo dla towarzystwa ubezpieczeniowego nie ma nic gorszego jak młody kierowca, który w pierwszym roku ma na koncie już dwie szkody.
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

20 Lut 2016, 19:31

Będzie 100 % zwyżki musisz sprawdzić tabelę Bonus Malus
rtcars
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 03 1942
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: toyota auris
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2015

26 Lut 2016, 15:32

rtcars napisał(a):Będzie 100 % zwyżki musisz sprawdzić tabelę Bonus Malus

Niekoniecznie 100% ;) Poza tym musiałby sprawdzić tabelę dla każdego ubezpieczyciela z osobna co jest po prostu bez sensu :no:

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili