Multimagi

multimagi

19 Wrz 2013, 20:32

Jako były szef serwisu General Motors Poland, specjalizujący się od ponad 25 lat w naprawie układów elektrycznych i elektronicznych, samochodów osobowych produkcji amerykańskiej, a póżniej aut japońskich i europejskich, byłem jednym z pierwszych użytkowników magnetyzerów firmy MGI Magnetizer USA w Polsce.
Na podstawie badań własnych i opinii klientów, twierdzę ,że były to dobre magnetyzery. Praktyka wykazała, że następna genaracja magnetyzerów typu MULTIMAG, opracowana przez anukowców japońskich, szwedzkich i polskich - zapewniła jeszcze lepsze efekty w zakresie oszczędności paliwa, wzrostu mocy i dynamiki auta oraz redukcji zwiazków toksycznych w spalinach. Nie dziwię się , że MULTIMAGI uznano za nowość w skali światowej, czego dowodem są patenty w USA, w Europie i w Polsce.Dziwię się , natomiast, dlaczego firma MGI Magnetizer lub Mundimex, od wielu lat dyskryminuje MULTIMAGI, skoro na swoje magnetyzery nie uzyskała patentu w USA jako na wynalazek, tylko na wzór użytkowy, czyli znacznie niższą rangę rozwiązania technicznego. Nie uzyskała także patentu w Europie i w Polsce.
Oznacza to , że nie uznano tego magnetyzera za nowość w skali światowej. Zarzuty firmy MGI i Mundimex, wobec MULTIMAGÓW są , moim zdaniem, całkowicie pozbawione racji technicznych i formalno - prawnych. Czyżby chodziło o podbudowanie prestiżu poprzez " przyklejenie się ", do lepszych magnetyzerów MULTIMAG ?.
HENRYKWLAD
Nowicjusz
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 Sie 2013, 17:02
Prawo jazdy od: 15 06 1961
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: FORD
Silnik: 1,3L
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
  Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti