Multitronic Audi A4 B8 dziwne dzwięki podczas skrętu na postoju D i R

03 Sie 2015, 20:10

Witam!

Mam od kilku dni problem z Audi A4 B8 2011 rok ze skrzynią multitronic. Problem w tym, że na początku podczas jazdy w zakresie obrotów 1000 - 1300 przy dodawaniu gazu auto strasznie trzęsło na boki, czuć to było aż na fotelu. Kiedy puszczało się gaz a auto hamowało silnikiem to wszystko było w porządku. Problem zanikał i pojawiał się ponownie, dziś byłem u mechanika, ale jak na złość wszystko było w porządku z tym wstrząsami i mechanik nic nie stwierdził. Ale rano pojawił się nowy problem. Przy skręcaniu kierownicą na biegu słychać straszne piski. Załączam filmik, żebyście mogli usłyszeć te dźwięki. Problem z tym, że problem pojawia się tylko gdy auto jest na biegu obojętnie czy na D, S czy R i na postoju albo przy bardzo wolnej jeździe. gdy jedzie się szybciej już nawet 15km/h to nic nie słychać. Na neutralu można kręcić dowolnie i też nic nie słychać. Na filmiku wszystko widać co i kiedy trzęsie.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



Wiem, że jest kilka pytań o to na forach, ale nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi tak naprawdę.

Możecie podpowiedzieć co może być przyczyną?

Z góry dziękuję.
davidm7
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Włocławek

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...