Myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

08 Sie 2011, 15:14

Witam,
chciałam się podzielić wrażeniami z korzystania z usług myjni, która powstała w Poznaniu prawie vis a vis hotelu Polonez przy al. Niepodległości. Ja i moi znajomi umyliśmy tam samochody, organizowano tam pokaz w sobotę 30 lipca i jesteśmy pod wrażeniem. Myjnia bezdotykowa niemiecka, stosują oryginalną chemię i jest tańsza niż popularne BP. Sama kiedyś niechętnie korzystałam z takich myjni i chciałam podzielić się wrażeniami z innymi Paniami na forum, że mycie samochodu to fajna sprawa! :D
KTR
Obserwowany

Auto: Mercedes 124

Re: myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

07 Wrz 2015, 09:00

Osobiście polecam myjnię parową na bukowskiej, idealna dla alergików takich,jak ja, również bezdotykowa. Naprawde jestem z niej zadowolona.
stlucy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 07 2006
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nissan
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006