Myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

08 Sie 2011, 16:14

Witam,
chciałam się podzielić wrażeniami z korzystania z usług myjni, która powstała w Poznaniu prawie vis a vis hotelu Polonez przy al. Niepodległości. Ja i moi znajomi umyliśmy tam samochody, organizowano tam pokaz w sobotę 30 lipca i jesteśmy pod wrażeniem. Myjnia bezdotykowa niemiecka, stosują oryginalną chemię i jest tańsza niż popularne BP. Sama kiedyś niechętnie korzystałam z takich myjni i chciałam podzielić się wrażeniami z innymi Paniami na forum, że mycie samochodu to fajna sprawa! :D
KTR
Obserwowany

Auto: Mercedes 124

Re: myjnia bezdotykowa w centrum Poznania - świetna!

07 Wrz 2015, 10:00

Osobiście polecam myjnię parową na bukowskiej, idealna dla alergików takich,jak ja, również bezdotykowa. Naprawde jestem z niej zadowolona.
stlucy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 07 2006
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nissan
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    BMW Vision ConnectedDrive 2011 BMW Vision ConnectedDrive 2011
    Majestatyczny koncept nadaje formę najnowocześniejszym technologiom oraz nowatorskim pomysłom, natomiast jego głównym zadaniem jest inteligentne zintegrowanie kierowcy, pojazdu i świata zewnętrznego. Wszystko to znajduje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi Motor Show Poznań
      Zawody Monster Truck w Polsce, 49
      WST 1/4 MILI
      Akumulator, bateria GP280BNKx6, 7.2V 280mAh