Myjnia parowa Białystok

myjnia parowa Białystok

27 Lut 2014, 13:02

Hej. Kolega nie dawno polecił mi myjnię parową Eko-sun z Białegostoku, mówił, że ich usługi są dobrej jakości i pracownicy znają się na detailingu. Mieliście kiedyś do czynienia z tą firmą? Jakie macie wrażenia?
janek1245
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: myjnia parowa Białystok

27 Cze 2014, 10:26

Byłem tam - usługi wykonują tak jak wszędzie :) Nic mi nie zniszczyli jeżeli o to chodzi. Podobno dobrą opcją jest czyszczenie auta przy pomocy pary na sucho. W Białymstoku znalazłem takie usługi świadczą przy Wysockiego 67 w (tutaj znalazłem ich witrynę - zobacz). Korzystał ktoś z tego rodzaju usługi? Myślicie, że warto?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders, 4
      Brodzenie w wodzie, Range Rover Vogue SDV8
      Summer Cars Party 2010
      Zdalnie sterowane modele RC