Myjnia parowa Białystok

myjnia parowa Białystok

27 Lut 2014, 12:02

Hej. Kolega nie dawno polecił mi myjnię parową Eko-sun z Białegostoku, mówił, że ich usługi są dobrej jakości i pracownicy znają się na detailingu. Mieliście kiedyś do czynienia z tą firmą? Jakie macie wrażenia?
janek1245
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: myjnia parowa Białystok

27 Cze 2014, 09:26

Byłem tam - usługi wykonują tak jak wszędzie :) Nic mi nie zniszczyli jeżeli o to chodzi. Podobno dobrą opcją jest czyszczenie auta przy pomocy pary na sucho. W Białymstoku znalazłem takie usługi świadczą przy Wysockiego 67 w (tutaj znalazłem ich witrynę - zobacz). Korzystał ktoś z tego rodzaju usługi? Myślicie, że warto?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006