Myjnia Tsunami w Lublinie

Myjnia Tsunami w Lublinie

25 Paź 2010, 19:01

Pierwszy mój post tutaj :)
Wychodzi że będzie to reklama, ale chwilowo po prostu nie mam co innego napisać, a wracam z mycia, poza tym nie macie tu działu Dacia :shock:

Polecam myjkę bezdotykową w Lublinie przy ulicy Topolowej (taka osiedlówka przy skrzyżowaniu Lotniczej i Męczenników Majdanka). Działa od niedawna, od tego roku i co prawda jest na małym terenie, ale i dostawczaki się mieszczą na jednym ze stanowisk.

Przede wszystkim nie oszukują na temperaturze wody i na środkach, a używałem innych w Lublinie i mogę powiedzieć, że jest gorzej. Do tego jeszcze w normalnych godzinach w dzień na myjce jest facet, który się zna na tym jak myć żeby było tanio i jak się go posłucha to spokojnie można umyć sobie samochód za 8 złotych razem z woskiem.

Warto się przejechać, ja w wakacje rzuciłem myjnie automatyczne na rzecz bezdotykowej, po tym jak mi urwało antenę (nie mogłem odkręcić) i porysowało kawałek drzwi (malutkie ryski, ale ja je widzę i mnie to wk...). Jak sam sobie myję to przynajmniej wiem jaka jest jakość. Jedyny problem taki że zaraz idzie zima i nie wiem co będę robił jak temperatury będą poniżej 0. Ale to się jeszcze zobaczy.
Mikele
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Samolot
      Strefa Ciszy, zabudowa Car Audio, 2
      Nissan GT-R
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009