Mysz sprawcą wypadku.

23 Sie 2014, 07:32

Nawet mała mysz może być sprawcą wypadku. "Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20 w Lubartowie na ulicy Lubelskiej. W rejonie gimnazjum zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubartowskiej drogówki, kierujący BMW mężczyzna, jadąc ulicą Lubelską dostrzegł nagle w swoim aucie mysz. Małe zwierzątko tak wpłynęło na zachowanie kierowcy, że ten zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka seatem.

Po chwili w rozbite pojazdy uderzył jeszcze osobowy mercedes. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Trzy osoby podróżujące pojazdami zostały przetransportowane do szpitala. Jak informują ratownicy, wszyscy byli przytomni i w chwili obecnej nie są jeszcze znane obrażenia jakich doznały osoby poszkodowane.
"

źródło: lublin112.pl
kant95
Zaawansowany
 
Posty: 695
Miejscowość: lublin
Prawo jazdy: 01 01 1981
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

02 Maj 2015, 14:02

Brzmi śmiesznie ale moja żona mało nie odwaliło czegoś podobnego w zeszłym roku tylko chodziło o pająka [wracaliśmy z działki znajomych, ja byłem po piwku, ona prowadziła].
BruceWayne
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 18 02 2001
Auto: Mazda 6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...