Na chwilę do 2-3k zł

13 Lis 2012, 01:25

Siema. Właśnie niedługo stracę mojego Uniaka i potrzebuje na pół roku - rok maks. jakiś tani dupowóz. Wiem, że lepiej dozbierać ale ja nie mam możliwości. Czy w tej cenie jest coś ciekawego do wyrwania? Poszperałem trochę po allegro to widzę, że sporo Nubir, trochę Espero kilka Pasków B3 i jakieś pojedyncze Colty. Fajnie jakby silnik był jakiś taki w miarę żwawy. Dzięki z góry za odp.
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

13 Lis 2012, 07:45

Za te pieniądze Espero i Colt.
Z innych to może Punto I,Citroen Saxo,Peugeot 106/306,Polonez,Skoda Felicja.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

13 Lis 2012, 11:50

Ja polecam Espero,sam miałem i byłem zadowolony,na początku był to 1.8 a potem zrobiłem swap na 2.5 :mrgreen: ogólnie super autko,dobre w trase (komfort dla kierowcy,sporo miejsca dla pasażerów,duży bagażnik),moje 1.8 paliło 9-10l po mieście (wiadomo zależy jaka ma sie noge),bogate wyposażenie,ogólnie za takie pieniądze nie ma chyba nic lepszego.Ja zrobiłem tym autem prawie 11tys.km i byłem bardzo zadowolony.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] taką granatową miałem :mrgreen:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

16 Lis 2012, 20:48

A co sądzicie o dużym Fiacie (125p)?
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

17 Lis 2012, 07:47

Klasyka powiadasz :mrgreen: jeśli nie boisz sie o problem z częściami to mysle że warto.
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Lis 2012, 13:01

No fakt z częściami może być kłopot ale ogólnie auto nie zawodne i proste w naprawach.
Największym mankamentem w dużych fiatach jest niestety rdza.
Poprostu trzeba kochać to auto gdyż to już prawie zabytek tak jak garbusy czy inne.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...

17 Lis 2012, 20:37

Jakbym dorwał w jakimś dobrym stanie to chyba lepszy wybór niż jakieś trupy Colty czy inne takie nie uważacie?

A jakieś Golfy II? Pewnie parchy same za 2k co?
warzywo
Aktywny
 
Posty: 318
Miejscowość: PZN

18 Lis 2012, 08:04

No można poszukać jakiegoś kanta.
Golfy to zależy,może i kupisz wmiare ogarniętego ale to trzeba nastawić sie na dłuższe poszukiwania.
No chyba że zamiast Golfa takie Polo [link do oferty na Allegro wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
 
cron