Nagengast w Gdańsku?

Nagengast w Gdańsku?

11 Paź 2011, 16:49

Hej, jestem właśnie na wakacjach w Sopocie ale nieszcześcliwie szwankuje mi mój samochód i nie wiem czy zdołam wrócić do domu...(z jednej strony nawet fajnie:p) pytałem o jakiś warsztat samochodowy w recepcji i polecono mi warsztat nagengast na ul. Malczewskiego w Gdańsku recepcjonista mówił, że wymieniał tam kiedyś podajże amortyzatory w swoim mercedesie w124 ( mam własnie taki sam samochód) mówił ze Panowie w warsztacie profesjonalnie podchodza do sprawy sa solidni i trzymaja sie terminów:) pomimo zapewnien recepcjonisty chciałem zapytac na forum, moze ktos jeszcze oddawał samochód do tego warsztatu, bo zalezy mi na tym zeby zrobili to dobrze i w umiarkowanej cenie. czytałem jedną opinię na forum jak narazie ale moze ktoś coś doda?
Proszę o opinie
Dzieki za pomoc:))
ktos8911
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Lamborghini Huracan, przednie alufelgi
      MTL - Autosalon