Nagłośnienie do 200SX

Nagłośnienie do 200SX

14 Paź 2010, 18:07

Jako że stałem się posiadaczem 200SX S13 chciałem dopracować sobie audio w nim gdyż oryginalne głośniki praktycznie się zniszczyły.

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to zamontowałem malutki subwoofer na Mivoc XAW 210 HC (pomiędzy tylnymi amortyzatorami w bagażniku) wraz z zasilaniem i z owego zasilania zostały mi dwa kanały każdy po 70W RMS 4Ohm, więc szukam czegoś na przód najlepiej odseparowanego nie koniecznie nisko schodzącego ale ładnie grającego. Znajdę coś w cenie do 300zł ?

Oczywiście głośniki przy tylnej szybie wywaliłem w momencie montowania suba :)
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Nagłośnienie do 200SX

14 Paź 2010, 19:34

hmm.. do 300 zł nie bardzo, ja bym proponował focal a1, bo to jest i dobre tak żeby sobie grało i dobre do rozbudowy na przyszłość :)

Poza tym to helix esprit, u-dimension comp (400zł)

Pozdro
kicajbb
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała

14 Paź 2010, 22:14

Auto ma nie być pokazówką ani do dragów, ma po prostu ładnie grać :) 300zł max powyżej wole włożyć już pod maske.
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

15 Paź 2010, 09:13

kicajbb
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała

Re: Nagłośnienie do Renault MASTER

29 Paź 2010, 11:35

Witam, potrzebuję sprzętu audio do busa Renault Master który sprzedaje towar (mobilnie)
to znaczy że jeździ po wioskach z sygnałem, coś jak lodziarki i sprzedaje towar ludzie słysząc ten sygnał wiedzą że samochód jedzie i wychodzą na jezdnie by kupić towar no właśnie i potrzebuje sprzętu audio który będzie wydawał dźwięk muzyczkę ;p chcę żeby ten dźwięk był słyszany na duże odległości, proszę o pomoc
czekam na odpowiedź na forum i pod numerem gadu gadu - 2832667 albo emailem: toprol@vp.pl
pozdrawiam [/b]
Toporowski
noooa15
Nowicjusz

Miejscowość: Żary
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili