Nagłosnienie w samochodzie

Nagłosnienie w samochodzie

15 Lut 2010, 18:24

Witam mam taki mały problem z moim fordzikiem orionem 91r. Otóz mam dwa 300W głosniki 30cm i nie wiem jak je zabudowac w bagażniku zeby nie wzieły za duzo miejsca. pomóżcie Prosze :cry:
henry19914
henry19914
Nowicjusz

Miejscowość: Jasło

Re: Nagłosnienie w samochodzie

15 Lut 2010, 18:31

Zamontuj jeden z jednej strony a drugi z drugiej albo jakąś skrzynie basową własnej produkcji zrób.Każdy by chciał miec coś żeby brzęczało przy tym żeby dużo miejsca nie zawadzało ale w większości przypadków tak sie nie da niestety.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

15 Lut 2010, 20:26

własnie kolego ja nie chce dawac zadnych skrzyń basowych bo do tych głosników strasznie duże wychodza. Chcem dac tam po bokach praktycznie pod samą klapa sa po obu stronach takie wciecia na 20 cm moze akurat by weszły .co ty na to??
henry19914
henry19914
Nowicjusz

Miejscowość: Jasło

15 Lut 2010, 20:34

No warto spróbować.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 308
      Nieoznakowany Opel Insignia, Policja
      Audi Q3, tył
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena