Najlepszy mieszczuch i nie tylko!?

13 Sie 2009, 01:53

Witam serdecznie. Jakie auto do miasta proponujecie
1. Suzuki Swift
2. Fiat 500
3. Ford Fiesta
4. Ford Ka
5. Mini Cooper
6. Seat Ibiza
7. Fiat Grande Punto
8. Audi a2
9. Mercedes A
10. Mazda 2
11. Mitsubishi Colt
12. Toyota Yaris
13. Renault Clio
14. Opel Corsa
15. Skoda Fabia

Tak więc drodzy Państwo te auta nie zawsze są mieszczuchami typowymi np. punto jednak pragnąłbym wybrac swojego faworyta za cene ok. 40tysięcy czyli mini byłby z 2004roku a fiat juz z 2007 ;p Prosze o wybór względem silnika, wyglądu, niezawodności itp. Ogólnie co na 1 miejscu :) do miasta ale i na małe wypady ale głównie w 2 osoby czasami w 4 jak sie przyjaciele zbiorą :)
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa

13 Sie 2009, 07:59

Mercedes to samochó dla kobiet :smile: ,Mazda 2 kosztuje dość dużo,w Audi bym raczej sie niepchał,reszta samochodzików bez komentarza,No a Colt super autko starczy ci kasy na najnowza z salonu i jeszcze zostanie . :wink:
A8
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 199
Miejscowość: Grd

13 Sie 2009, 08:04

Ja patrzę na auta od strony praktycznej ale wygląd też musi być akceptowalny więc na pierwszym miejscu postawiłbym na Ibizę.
Pod uwagę wziąłbym także Corsę,Fabię oraz Swifta.
Jeśli chodzi o silniki do "miasta",to moc ok 70-80KM jest w tych małych autach wystarczająca.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

13 Sie 2009, 18:47

zgadzam sie z kolegą powyżej co do Ibizy
a do pozostałych aut dodałbym jeszcze Fieste :wink:
Jesse
Nowicjusz
 
Posty: 21
Miejscowość: Kraków

14 Sie 2009, 02:38

Uuu to nieźle :D mini nikt nie poleca? No ja słyszałem że ten Colt to bardzo dobre auto a nowy model wygląda całkiem okazale. Ja stawiam chyba na mazde i colta pod względem silnika to oczywiście yaris d4d 90koni jak 120 działa ;p a wygląd to chyba swift (super w środku jest) no fiesta.

[ Dodano: Pią Sie 14, 2009 04:42 ]
Ej sorki ze wtrace. Pomiędzy swiftem sport a grande punto sport co byście wybrali? i ten i ten model do 40tys zł to rocznik 2007 będzie. Pomocy!
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...