Najlepszy SaftyCar w historii imprez SSS!

Najlepszy SaftyCar w historii imprez SSS!

21 Maj 2012, 15:04

Safety Car to obecnie obowiązkowy element impreza motoryzacyjnych. To dzięki nim można szybko i sprawnie sprawdzić przejezdność i zabezpieczenie trasy, w razie zagrożenia zastopować wyścig utrzymując odpowiedni szyk ścigających się pojazdów, przetestować układ toru. Umożliwiają one również szybkie przemieszczenie się z punktu A do punktu Z na terenie imprezy.
W sezonie 2012 Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego dzięki współpracy z firmą Fiat Auto Poland (fiat.pl) wprowadziło na swoje imprezy, w charakterze Safety Car’ów, dwa szybkie i bardzo zadziorne Fiaty 500 w wersji Abarth. Proces narodzin i projektowania nowej pięćsetki był ogromnym wyzwaniem. Fiat do projektowania zaprosił wszystkich potencjalnych użytkowników. Dzięki interaktywnej platformie multimedialnej 500 wants you (Fiat 500 czeka na Ciebie fiat500.com) uruchomioną na 500 dni przed pojawieniem się auta na międzynarodowych rynkach miłośnicy pięćsetki mogli wyrazić swoje życzenia co do wyglądu i rozwiązań przyszłego samochodu i przedstawiać własne pomysły.

Image

To właśnie dlatego samochód Fiat 500 jest przyjazny zarówno dla kierowcy jak i pasażera.
Nasze Abarth’y dzielnie spełniają swoje obowiązki , zapewniając bezpieczeństwo podczas każdej rundy Super Drift Cup oraz SSS Racing organizowanych przez Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego w sezonie 2012 w barwach Extremizer Motor Oil.

Image

Szybko i zwinnie przemieszczają się po terenie imprezy, zawsze gotowe do ciężkiej pracy.
Jeżeli jeszcze ich nie widziałeś to koniecznie zobacz je podczas pracy na najbliższej imprezie SSS, która odbędzie się 26/27 maja 2012 w Rudnikach!

Image

źródło: SSS
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 4301
Zdjęcia: 10186
Rejestracja: 08 Mar 2006, 21:21
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
  Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
  Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
  Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti