Najnowsze BMW w Wawa Taxi

Najnowsze BMW w Wawa Taxi

16 Paź 2015, 02:07

Nowoczesność, ekologia, jakość, wysoki standard i komfort – na te wartości stawia Wawa Taxi, rozszerzając swoją flotę o nowe BMW serii 2 Active Tourer.

Kiedyś szczytem marzeń taksówkarza był Fiat 125p w kolorze Bahama Yellow. Dziś wymagania podróżnych i kierowców są znacznie wyższe. "Wygoda, wysoka jakość wykonania, przestronność – tego od samochodu pełniącego funkcję taksówki oczekują współcześni Klienci. Z naszego wieloletniego doświadczenia płynącego ze realizowania usług taksówkarskich dla całej rzeszy osób poruszających się po Warszawie wynika, iż coraz większe znaczenie ma fakt, jakim autem jeżdżą – nawet na krótkich trasach" mówi Agata Wieczorek, Dyrektor Strategiczny w korporacji Wawa Taxi.

ImagePodobnie jak podczas zakupu samochodu, wyboru hotelu czy podejmowaniu decyzji o podróżowaniu konkretną klasą w pociągu, tak i w przypadku przejazdu taksówkami znaczenia nabierają cechy nie związane bezpośrednio z kosztami, takie jak wygląd, funkcjonalność, wiek
i coraz częściej marka pojazdu. Polskie społeczeństwo jest coraz lepiej sytuowane, a co za tym idzie, zaczyna mieć coraz większe wymagania w zakresie jakości świadczonych usług. Fakt, że taksówka ma zapewnić mobilność jest nadal istotny, ale to tzw. must have. Coraz bardziej liczy się styl, w jakim dokonuje się przemieszczenie z punktu A do punktu B. A tu niebagatelną odgrywa samochód.

"Z punktu widzenia kierowcy liczą się ponadto niskie zużycie paliwa i wysoka kultura jazdy. Wszystkie te cechy spełnia BMW serii 2 Active Tourer i dlatego wybraliśmy ten model do naszej floty. Nie do przecenienia jest również automatyczna, 8-stopniowa skrzynia biegów, która zwiększa komfort w ruchu miejskim" wyjaśnia Agata Wieczorek.

Ulicami stolicy jeździ już kilkadziesiąt nowych BMW w barwach Wawa Taxi. To wersje 216d z wysokoprężnymi silnikami 1,5 l/116 KM. Auta spełniają najwyższe obecnie standardy dotyczące emisji spalin – Euro 6, a ich katalogowe zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi zaledwie 3,8 l/100 km.
"BMW serii 2 Active Tourer z pewnością przypadnie do gustu osobom bardziej wymagającym, biznesmenom i tym wszystkim, dla których liczy się jakość – także w usługach taksówkarskich. Co ważne, zainwestowaliśmy w znaczną liczbę samochodów, która systematycznie będzie rosnąć. Nie zaczynamy tworzyć nowego standardu - my już wprowadziliśmy go w życie" podkreśla Agata Wieczorek.

Jechaliście już? Jak wrażenia?

źródło: ASCG
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
  Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
  Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
  Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti