Naprawa skrzyni automatycznej.

Naprawa skrzyni automatycznej.

23 Sie 2011, 16:48

Polecam super Gościa od automatycznych skrzyń biegów. Facet naprawiał skrzynie w USA a teraz działa u siebie.Nie ma otwartego warsztatu i nigdzie się nie ogłasza ale jest rewelacyjny.Naprawia wręcz w sterylnych warunkach.Mogłem być przy rozbieraniu skrzyni a cały proces naprawczy udokumentował zdjęciami i filmikiem.Skrzynia chodzi jak sen.
Gość jest pod Warszawą niedaleko starej Miłosnej tel do niego 501-099-284 nazywa się Paweł.
Obserwowany

Auto: BMW X5

Re: Naprawa skrzyni automatycznej.

15 Wrz 2011, 20:01

Jeśli chodzi o naprawy automatycznych skrzyń biegów w okolicach Warszawy to polecam Auto Józefów, w Józefowie:) Działają sprawnie, profesjonalnie i szybko. Ceny też mają przystępne. Ja jestem bardzo zadowolony z usług.
Krzysiek81
Obserwowany

Auto: Mercedes e200 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód