Naprawa skrzyni automatycznej.

23 Sie 2011, 16:48

Polecam super Gościa od automatycznych skrzyń biegów. Facet naprawiał skrzynie w USA a teraz działa u siebie.Nie ma otwartego warsztatu i nigdzie się nie ogłasza ale jest rewelacyjny.Naprawia wręcz w sterylnych warunkach.Mogłem być przy rozbieraniu skrzyni a cały proces naprawczy udokumentował zdjęciami i filmikiem.Skrzynia chodzi jak sen.
Gość jest pod Warszawą niedaleko starej Miłosnej tel do niego 501-099-284 nazywa się Paweł.
Avatar73
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: BMW X5

15 Wrz 2011, 20:01

Jeśli chodzi o naprawy automatycznych skrzyń biegów w okolicach Warszawy to polecam Auto Józefów, w Józefowie:) Działają sprawnie, profesjonalnie i szybko. Ceny też mają przystępne. Ja jestem bardzo zadowolony z usług.
Krzysiek81
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Mercedes e200 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...
    Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
    Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...