Naprawa szwów tapicerki

Naprawa szwów tapicerki

29 Lis 2011, 20:16

Witam,
W paru miejscach puściły mi szwy w welurowej tapicerce, są jakieś firmy zajmujące się naprawą takich rzeczy? Jaki byłby szacunkowy koszt?

Image
poczwar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 05 2008

Re: Naprawa szwów tapicerki

30 Lis 2011, 10:55

Hej, ja tez miałem w mojej e36 taki sam przypadek i wziąłem oddałem siedzenie do Tapicera samochodowego który znalazł gdzieś na jakimś szrocie stary fotel od BMW i wymienił mi ten kawałek materiału. Bo niestety ten który masz jest już za krótki żeby go jakoś naciągnąć.

A z materiał na boczkach Ci się nie odkleja, bo u mnie mniej więcej w tym samym czasie zaczęło się to dziać...
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Naprawa szwów tapicerki

01 Gru 2011, 00:24

hehe, boczki zmarszczek dostały, ale ten widok nie kole w oczy tak bardzo jak jasna pianka widoczna na fotelach.. dzięki za odp, coś pomyślę z tym tapicerem.
poczwar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 05 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód