Naprawa szwów tapicerki

Naprawa szwów tapicerki

29 Lis 2011, 20:16

Witam,
W paru miejscach puściły mi szwy w welurowej tapicerce, są jakieś firmy zajmujące się naprawą takich rzeczy? Jaki byłby szacunkowy koszt?

Image
poczwar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 05 2008

Re: Naprawa szwów tapicerki

30 Lis 2011, 10:55

Hej, ja tez miałem w mojej e36 taki sam przypadek i wziąłem oddałem siedzenie do Tapicera samochodowego który znalazł gdzieś na jakimś szrocie stary fotel od BMW i wymienił mi ten kawałek materiału. Bo niestety ten który masz jest już za krótki żeby go jakoś naciągnąć.

A z materiał na boczkach Ci się nie odkleja, bo u mnie mniej więcej w tym samym czasie zaczęło się to dziać...
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Naprawa szwów tapicerki

01 Gru 2011, 00:24

hehe, boczki zmarszczek dostały, ale ten widok nie kole w oczy tak bardzo jak jasna pianka widoczna na fotelach.. dzięki za odp, coś pomyślę z tym tapicerem.
poczwar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 05 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck, Bone Crusher, przejazdy grupowe, 3
      Kręcenie bączka motorem, najmłodszy kaskader motocylkowy w Polsce, Piotruś
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Autosacrum 2008