Naprawa tapicerki w Punto

Naprawa tapicerki w Punto

02 Sie 2010, 12:50

Witam.
W moim Punto mam troche podarty materiał na siedzeniu kierowcy. Chciałbym wiedzieć jakie są mniej wiecej ceny naprawy tapicerki dla jednego fotela i czy istnieje możliwośc zrobienia u tapicera samego siedzenia bez oparcia (oparcie jest dobre) i jaka wtedy by byla cena. Czy tapicer jest w stanie dobrac materiał taki jak mam na pozostałych fotelach? Zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem jest kupienie pokrowców na wszystkie siedzenia, ale nie wiem co taniej wyjdzie.
kiler69
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Naprawa tapicerki w Punto

02 Sie 2010, 17:39

Na pewno nowe pokrowce wyjdą taniej niż tapicerowanie na nowo nawet 1 fotela a i nigdy kolor nie będzie ten sam bo tapicerka blaknie
ryszard.momot
Nowicjusz

Miejscowość: oświęcim

03 Sie 2010, 11:27

a co myślicie o tych pokrowcach [link wygasł] ?
kiler69
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

03 Sie 2010, 15:43

Wyglądają dobrze , myślę że się opłaca je kupić :wink:
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Wrz 2013, 12:39

Ja polecam dobrego tapicera Wojciech Miller. Wykonuje bardzo dobre usługi tapicerskie.
reset
Nowicjusz

Auto: Audi a3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Celica, bok
      Logo Laurin & Klement
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      SAM 0616