Następca Pandy III

Re: Następca Pandy III

02 Lis 2016, 12:10

yeti65 napisał(a):A i jeszcze jedno, te hyundaie naprawdę mają takie twarde (w sensie, że w nich mocno telepie na nierównościach) zawieszenie

To zależy, bo i30 II gen. jest bardzo miękki (chyba najbardziej komfortowy kompakt jakim jeździłem), a o Vendze czytałem zaś, że jest cholernie twarda (bliźniaczy ix20 jest ponoć bardziej komfortowo zestrojony).
łysy30
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 i-vtec 140KM
Paliwo: Benzyna

Re: Następca Pandy III

02 Lis 2016, 12:17

łysy30 napisał(a):(bliźniaczy ix20 jest ponoć bardziej komfortowo zestrojony).

ix20 chyba też będzie w rodzinie :mrgreen: Siostrzeniec jeździł i potwierdza, że jednak jest twarde, ale Jemu pasuje.
Myślę że active będzie jednak bardziej komfortowe.
yeti65
Zaawansowany

Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mitsubishi lancer X
Silnik: 1,6mivec 117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006