Nasze telefony

Re: Nasze telefony

21 Lis 2016, 10:14

Panowie to i ja się dołączę do wypowiedzi :) Obecnie mam Huawei P8 model gra-l09. Android 6.0. Myślę, że model telefonu godny polecenia przed zakupem trochę się wahałem, ale teraz mogę go śmiało polecić. Parametry są bardzo dobre i przez około rok użytkowania nie zaliczył ani jednego zawieszenia. Działa bardzo płynnie i szybko.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

21 Lis 2016, 10:24

Muzyka w moim HTC o dziwo jest w dobrej jakości,często słucham muzyki i jestem zadowolony.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

24 Lis 2016, 09:26

HTC jest ogólnie spoko, też używam i jestem bardzo zadowolony
bran
Nowicjusz

Auto: Seat Leon

28 Lis 2016, 10:49

ja w zasadzie od dawna używam samsungów i są ok
kordon
Nowicjusz

Auto: Kia ceed
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006