Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

01 Lip 2011, 16:48

Pomocy, oddałem auto (Audi A6) do firmy naviservice a oni przy zakładaniu DVD spalili mi wzmacniacz i umywają ręce, straciłem kilka tysięcy złotych i na dodatek nic mi nie działa w samochodzie. Miałem właśnie jechac na urlop założyłem dziecku telewizorek i teraz nie wiem co robić.
Jak mam zareagować w przypadku kiedy właściciel tej firmy ukrywa się przedemną a pracownicy mówią że nie mają uprawnień aby podejmowac decyzje, nie chcą mi zwrócić kasy i udają głupka HELP co mam robić? .... Czy ktoś może był w podobnej sytuacji?
atkinkitka
Obserwowany

Auto: Audi A6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006