Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

01 Lip 2011, 16:48

Pomocy, oddałem auto (Audi A6) do firmy naviservice a oni przy zakładaniu DVD spalili mi wzmacniacz i umywają ręce, straciłem kilka tysięcy złotych i na dodatek nic mi nie działa w samochodzie. Miałem właśnie jechac na urlop założyłem dziecku telewizorek i teraz nie wiem co robić.
Jak mam zareagować w przypadku kiedy właściciel tej firmy ukrywa się przedemną a pracownicy mówią że nie mają uprawnień aby podejmowac decyzje, nie chcą mi zwrócić kasy i udają głupka HELP co mam robić? .... Czy ktoś może był w podobnej sytuacji?
atkinkitka
Obserwowany

Auto: Audi A6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...
    @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW, drift w parach
      Autosacrum 2008
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, 9
      Renault Twizy, tył