Nie da się otworzyć drzwi kierowcy

Nie da się otworzyć drzwi kierowcy

27 Lut 2015, 17:46

Mam problem z drzwiami od strony kierowcy. Dziś otworzyłem drzwi kierowcy normalnie, po dojechaniu na miejsce nie umiałem otworzyć klamki od strony kierowcy (stawiała w połowie opór), wysiadłem od strony pasażera. Na zewnętrz także nie udało mi się otworzyć drzwi (klamka zachowywała się normalnie bez oporu), wkładałem kluczyk do drzwi przekręcałem w każdą stronę ale i tak drzwi nie da się otworzyć. Zamykałem/otwierałem centralny zamek z pilota to też nic nie dało.
Nie da się tapicerki rozebrać bo nie da się dojść do wszystkich śrub(sprawdzałem po stronie pasażera gdzie są śruby). To co się dało rozebrać klamkę, głośnik, sterowanie szyb rozebrałem z plastików ale i tak nie da się dojść do zamka w żaden sposób.
Jaki sposób jest na otwarcie tych drzwi?
zaper13
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lut 2015, 17:46
Auto: Modus
Silnik: 1.5dCi

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
  Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti