Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 10:53

Witam Szanownych Panów :wink:

Zamieszczona ankieta nie dotyczy tematyki tego konkretnego forum, dlatego zamieszam ją w dziale off top.
Ankieta jest przeznaczona dla mężczyzn, jej wyniki są mi potrzebne do pracy mgr, bardzo bym prosiła o pomoc.

Z góry dziękuję tym co pomogą, przepraszam za spam i pozdrawiam!

http://www.ankietka.pl/ankieta/47364/po ... czyzn.html
aciunia
Nowicjusz

Miejscowość: google

Re: Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 20:22

Ok wypełnione. Ale mam pewne ale ;) Ankieta, ogólnie temat wydał mi się "dziwny". A czemu? Zajmuję się polityką personalną pewnej spółki od lat i powiem tak; nie płeć przesądza o stanowisku, awansie, szacunku etc. Wykształcenie, cechy charakteru, doświadczenie (w takiej kolejności) decydują o odniesieniu sukcesu na rynku pracy ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Volkswagen Caravelle
      Mini Roadster z otwartym dachem 2012 25
      52