Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 10:53

Witam Szanownych Panów :wink:

Zamieszczona ankieta nie dotyczy tematyki tego konkretnego forum, dlatego zamieszam ją w dziale off top.
Ankieta jest przeznaczona dla mężczyzn, jej wyniki są mi potrzebne do pracy mgr, bardzo bym prosiła o pomoc.

Z góry dziękuję tym co pomogą, przepraszam za spam i pozdrawiam!

http://www.ankietka.pl/ankieta/47364/po ... czyzn.html
aciunia
Nowicjusz

Miejscowość: google

Re: Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 20:22

Ok wypełnione. Ale mam pewne ale ;) Ankieta, ogólnie temat wydał mi się "dziwny". A czemu? Zajmuję się polityką personalną pewnej spółki od lat i powiem tak; nie płeć przesądza o stanowisku, awansie, szacunku etc. Wykształcenie, cechy charakteru, doświadczenie (w takiej kolejności) decydują o odniesieniu sukcesu na rynku pracy ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006