Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 10:53

Witam Szanownych Panów :wink:

Zamieszczona ankieta nie dotyczy tematyki tego konkretnego forum, dlatego zamieszam ją w dziale off top.
Ankieta jest przeznaczona dla mężczyzn, jej wyniki są mi potrzebne do pracy mgr, bardzo bym prosiła o pomoc.

Z góry dziękuję tym co pomogą, przepraszam za spam i pozdrawiam!

http://www.ankietka.pl/ankieta/47364/po ... czyzn.html
aciunia
Nowicjusz

Miejscowość: google

Re: Nie dotyczy motoryzacji, potrzebuję odpowiedzi mężczyzn.

01 Lis 2010, 20:22

Ok wypełnione. Ale mam pewne ale ;) Ankieta, ogólnie temat wydał mi się "dziwny". A czemu? Zajmuję się polityką personalną pewnej spółki od lat i powiem tak; nie płeć przesądza o stanowisku, awansie, szacunku etc. Wykształcenie, cechy charakteru, doświadczenie (w takiej kolejności) decydują o odniesieniu sukcesu na rynku pracy ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili