Nie moge odpalic poloneza caro BB PLG

nie moge odpalic poloneza caro BB PLG

20 Lip 2011, 09:55

witam mam problem z odpaleniem poloneza jest iskra a nie chce zapalić ani na benzynę ani na gaz w czym moze byc problem ?? prosze o szybka odpowiedz i pomoc ,.
PICIUS
Nowicjusz

Auto: polonez caro 1598cm3 56kwBBLPG

Re: nie moge odpalic poloneza caro BB PLG

20 Lip 2011, 10:31

A które to Caro ? Jeszcze gażnik czy już wtrysk ?
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

20 Lip 2011, 11:04

jest to jeszcze gaźnik. wymieniłem cewkę i przerywacz bo wcześniej nie było iskry ale iskra teraz jest a o dalej nie pali .
PICIUS
Nowicjusz

21 Lip 2011, 22:04

hej czy ktoś może mi doradzić w sprawie tego poloneza???????????
PICIUS
Nowicjusz

22 Lip 2011, 11:18

Może by i kto coś napisał , ale podajesz sprzeczne informacje . Założyłeś dwa takie same tematy . W tym piszesz że masz gażnik i że wymieniłeś przerywacz co daje do zrozumienia iż twój polonez posiada zwykły standartowy aparat zapłonowy i to jeszcze bez modułu zapłonowego . W drugim temacie ( nie-moge-odpalic-poloneza-caro-bb-plg-1997r-vt48029.htm#p297492 ) podajesz rok produkcji 1997 co się rozumie że tu jest już wtrysk jednopunktowy Boscha . Zastanów się co masz pod maską i sprecyzuj swój problem .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

22 Lip 2011, 22:01

tak podałem dwa tematy bo nie moglem znaleźć tego linku no ale już wiem jak działa to forum no i z góry sory za to zamieszanie a co do tego poloneza to w dowodzie przeczytałem ze ma rocznik 97. no ale może to jest jakaś przejściówka a pod maska ma silnik 1.6 bb i lpg gdzie ma gaźnik co oznacza ze nie jest na pompo wtryskach z tego co doczytawszy się na innych linkach to myślałem ze możne to wina modułu no i miałem drugi i wymieniłem tak wiec iskra jest bardzo dobra a on dalej nie odpalił świece zalew tak wiec może to coś z zapłonem sam nie wiem .proszę o odpowiedz no i sorki jeszcze raz za to zamieszanie
PICIUS
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...

• Re: nie moge odpalic poloneza caro BB PLG

24 Lip 2011, 09:19

a kicha w ssacy ?
    moze pomyliles koljenosc przewodow ?:)
    HARIBO
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
    Auto: Ibiza

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie