Nie można odpalić hammerhead 250ss

Nie można odpalić hammerhead 250ss

25 Cze 2011, 21:01

Witam!

mam problem z buggy Hammerhead 250ss, buggy stało pare miesiecy, ostatnio chcialem odpalić i nie darady ;/ siedziałem glówkowałem przez około 5h. świece zalewa, iskra jest tylko cos mała, i zastanawia mnie jedno dlaczego jest niska kompresja, może to być przyczyną? bardzo proszę o pomoc

z góry dziekuję

PS: znelazłem filmik na YT. chlopaki taki sam problem mają wygląda to tak samo jak na tym fimiku odpalanie zaczyna sie od 6:00

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yogi33
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...
    [D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0 [D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Nubira 2,0 - 133KM - Ford Mondeo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Freemont Cross
      Mazda CX-5, Łódź Design Festival 2012, bok
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Land Rover Discovery Sport HSE Si