Nie można odpalić hammerhead 250ss

Nie można odpalić hammerhead 250ss

25 Cze 2011, 20:01

Witam!

mam problem z buggy Hammerhead 250ss, buggy stało pare miesiecy, ostatnio chcialem odpalić i nie darady ;/ siedziałem glówkowałem przez około 5h. świece zalewa, iskra jest tylko cos mała, i zastanawia mnie jedno dlaczego jest niska kompresja, może to być przyczyną? bardzo proszę o pomoc

z góry dziekuję

PS: znelazłem filmik na YT. chlopaki taki sam problem mają wygląda to tak samo jak na tym fimiku odpalanie zaczyna sie od 6:00

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yogi33
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Puchar Scirocco R 2012 na Lausitzring w Niemczech, 5
      I Trening Driftu - 24.02.2012 - Tor Poznań
      BMW M5 serii 5 E60, 3
      Mercedes-Benz Arocs, silnik OM 471 o pojemności skokowej 12,8 dm3