Nie odpala - kiepskie paliwo?

Re: Nie odpala - kiepskie paliwo?

16 Sty 2016, 17:03

Witam mam pytanie co może być przyczyną nie gaśnięcia kontrolki od ładowania alternatora, po odpaleniu silnika. Po około 5 sek. zgaśnie, ale czasami trzeba przebazować żeby kontrolka zgasła. tak dzieje się za każdym razem. Może szczotki alternatora?
bodziok50
Nowicjusz

Auto: OPEL CORSA D 1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

16 Sty 2016, 17:32

Chyba nie ten temat...
Teraz próbuje sprawdzić czy nie jest zapowietrzony strzykawka zaciągać i dopiero po 70-80ml leci paliwo co to może być? I tak cały czas
Lift1234
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 03 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel corsa C
Silnik: 1.7 dti
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

16 Sty 2016, 18:05

Ja miałem to samo,ujechałem 200metrów zgasł,poczekałem kilkanaście minut ujechałem znowu kawałek itd.aż dowlokłem się do domu.Po prostu zmrożone paliwo zaciągane przez pompę tajało w filtrze.Auto zgasło dokładnie na dystansie(od domu) na jaki pozwalała zawartość filtra paliwa.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód