Nie polecam autokomisu Pawel Car z Ostrzeszowa

Re: Nie polecam autokomisu Pawel Car z Ostrzeszowa

05 Sty 2016, 15:22

Skoro nic nie wyszło to powinno być ok - kwestia tego, jak będzie wyglądała eksploatacja z Waszej strony. 30 km to dużo i mało, wszystko wyjdzie tak naprawdę podczas samej eksploatacji auta. Ale akurat fakt, że samochód z biegiem czasu może wymagać napraw jest czymś całkowicie normalnym.
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

02 Lut 2016, 19:02

Kusi mnie C4 z ich komisu, niecałe 18k, samochód z 2008 roku. Co Wy na to?
Tzn. ja byłem już obejrzeć auto, z kolegą mechanikiem. I kurde... niczego nie znalazłem.
I teraz pytanie - czy to dobrze? Może i pytanie głupie, ale auto ma swoje lata i nie ma widocznych wad.
Dziwne.
regin
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Auto: Citroen

04 Lut 2016, 15:14

Nie każde auto musi być ściorane. Jeden robi 500 km dziennie, a inny 500 km rocznie. Jeden dba o auto tak, a drugi inaczej. Jeśli specjalista twierdzi, że z samochodem wszystko jest w porządku, to skąd się biorą Twoje wątpliwości, he? Nie kombinuj na siłę.
kierowiec
Początkujący

09 Lut 2016, 18:46

W tygodniu jadę do nich ponownie, tym razem już z pieniędzmi. Kasa zgromadzona, przelałem nawet drobną kwotę żeby samochód zarezerwować. Ogólnie gość z PawełCar bardzo przystępny, sam szuka sposobów na rozwiązanie problemów. Proponował nawet rezerwację bez wpłaty, ale ja chcę mieć pewność.
regin
Nowicjusz

10 Lut 2016, 15:22

Wielu nie chce rezerwować samochodu. Jak przyjedziesz i będzie to jest Twój. Oni też ryzykują, bo możesz się rozmyślić, a on mógł mieć wcześniej zdecydowanego klienta. Wiem, że takie problemy są raczej rzadkie, ale są realne.
kierowiec
Początkujący

12 Lut 2016, 20:22

Wiem, już miałem kiedyś taką sytuację - nie dziwię się im. W poniedziałek jadę po samochód, już na pewno będzie mój.
Nie chcę kombinować, oglądać kolejne, bo tylko sobie w głowie namieszam. A po co to mi?
Auto znalazłem.
regin
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

• Re: Nie polecam autokomisu Pawel Car z Ostrzeszowa

15 Lut 2016, 14:38

Ludzie w komisach są różni, ale generalnie jeśli dobrze pogadasz to powiedzą wszystko o czym wiedzą, bo mając 200 aut na parkingu to nawet ten gościu, który tam pracuje nie ma do końca pojęcia, co dolega konkretnym samochodom, prawda?
    kierowiec
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006