NIE POLECAM. Łódź AS-MOT

NIE POLECAM. Łódź AS-MOT

28 Lut 2012, 17:44

Nie polecam mechaników z Łodzi przy Al. Włókniarzy 211 z As-Motu.
Wymienili mi sprawny rozrusznik na rozrusznik po regeneracji (540zł), stacyjke zrobili mi tak, że musiałam odpalać z dwóch kluczyków (immoblilaiser), za zrobienie jednego Pan chciał +100zł. Odbierając samochód nie mogłam odpalić, mimo tego, że akumulator miałam nowy!
Znajomy robił tam swój samochód, zostawił żeby zrobili światła, odebrał, zapłacił, a świateł nie miał... :D
Ogólnie nie byłam zadowolona.
Otrzegam! To nie warsztat dla kogoś kto liczy się ze zdrowiem swojego samochodu! :)
elisza
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 08 10 2008
Auto: Rnault Megane CLassic 1.6

Re: NIE POLECAM. Łódź AS-MOT

10 Kwi 2014, 18:27

Ja również zdecydowanie odradzam, AS-MOT tragedia, miałem awarię z komputerem trzymali mi auto przez tydzień, po tygodniu chciałem zabrać autko i nie chcieli mi wydać bo najpierw muszę wpłacić 300 zł za diagnozę. Skończyło się przyjazdem policji i cena zeszła do 220 zł i niestety musiałem zapłacić żeby mi oddali dowód rejestracyjny i kluczyki. Pojechałem do drugiego mechanika i skończyło się na 500 zł za naprawę - bez liczenia kosztów za diagnozę - a nie powiedziałem im co jest z autem aby sprawdzić czy wykryją taką samą przyczynę usterki. W AS-MOT wołali 880 zł w tym 300 zł za diagnozę, prawie połowa kosztu naprawy to diagnoza tymczasem u innego mechanika wszystko zamknęło się w 500 zł. Tak więc unikać jak ognia. jeśli już jedziecie do nich absolutnie nie dawać im dowodu rejestracyjnego, jak powiedział mi policjant tylko policja ma prawo zatrzymywać dowody rejestracyjne w Polsce. Ale skoro im dałem to muszę założyć sprawę do sądu i czekć na odbiór auta z pół roku do rozstrzygnięcia sporu albo zapłacić i dochodzić praw po fakcie.
zycio123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 1931
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: opel
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przyczepa kempingowa Hobby
      Samochód do driftu, tył, Karolina Pilarczyk
      Off-road - Nissan Patrol i  Suzuki Samurai
      Rage-Race 2010