Nie-samochodowe pytanie

Nie-samochodowe pytanie

13 Sie 2009, 13:16

Mam szybkie pytanie - potrzebuję zmienić operatora - tpsa już mnie powoli denerwuje (chodzi o net) myslicie że lepiej pomyśleć o czymś na ich lini (freedom) czy może kablówkę?
Czy to aby na pewno prawda??
dlugopis
Nowicjusz

Miejscowość: WWA

13 Sie 2009, 22:26

Zależy co masz w swojej okolicy.
Całkiem przyzwoitym rozwiązaniem jest internet u dostawcy telewizji, czyli np. telewizji kablowej. Ale do telewizji kablowej to raczej trzeba mieszkać w bloku i najlepiej jak już jakaś linia jest.

A tak to pozostaje Ci praktycznie tylko internet radiowy i tu też trzeba liczyć na lokalnych operatorów.

W TP robią tak z neostradą lub DSLem, że wykupujesz np. prędkość 2 Mb/s, masz taką prędkość przez miesiąc. A później ucinają Ci do np. 1 Mb/s lub 512 kb/s. Jak się zorientujesz i zgłosisz reklamację, to przywracają, jak nie, to płacisz drogo za kiepski internet.

Takie oszustwo jest jedną z najpopularniejszych zagrywek operatorów w niemal każdej sieci. Warto więc cyklicznie wchodzić np. na tą stronę: www.speedtest.pl
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

17 Sie 2009, 09:53

ja akurat się z takim skrajnym odcinaniem łącza nie spotkałem. A pytam się bo po prostu u mnie w bloku będą zakładać kablówkę - za jakiś czas (jak to zwykle w kablówkach mówią) i zastanawiam się czy poczekać czy już się na coś zdecydować. A zastanawiałem się nad tym freedomem bo jest w sumie tańszy niż neo
Czy to aby na pewno prawda??
dlugopis
Nowicjusz

Miejscowość: WWA

17 Sie 2009, 15:40

Skoro mieszaksz w bloku,to popytaj o radiówkę - nie wiem jak tam,ale w mojej okolicy,najtańszy jest internet właśnie radiowy.Z tymi samymi prędkoąciami oczywiście.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...
    Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006