Nie słychać muzyki z USB

Nie słychać muzyki z USB

27 Lip 2010, 16:46

Witam! Mam problem. Kupiłem kilka dni temu sprzęcik do auta i wczoraj przestało działać USB. Dokładnie chodzi o to, że po podłączeniu pendrive na wyświetlaczu pojawia się wczytywanie, następnie tytuł i czas piosenki Według wyświetlacza piosenka trwa, sekundy lecą, ale w głośnikach nic nie słychać. Nie mam pojęcia co mogło sie stać Radio działa, muzyka z CD działa. Proszę o pomoc...
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini! SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!
    SKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku. Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało ...
    Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty
    Od dnia premiery w 2010 roku model Mitsubishi ASX sprzedał się w 250 tyś. egzemplarzy, z czego 140 tyś. znalazło nabywców w Europie i Rosji. Tym samym pojazd stał się globalnym rynkowym przebojem firmy Mitsubishi Motors ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus ES330
      Chicago Auto Show 2008
      Fiat Idea, wnętrze, deska rozdzielcza
      SR3 sports car - zdjęcie 2