Nie widziałem takiego samochodu w PL.

23 Lip 2015, 08:20

Chodzi mi to po głowie (jak kto woli jeździ), ale jakoś w 2008 r. widziałem dziwny samochód, jak dla mnie - którego nigdy nie widziałem więcej na polskich drogach, ani w TV. Chyba tylko dwuosobowy, krótki, raczej troszkę kanciasty (niby niemiecki?), ale cały tył ścięty prostopadle jak w dostawczym.

Dziewczyna pasażer uśmiechnęła się do mnie, ale na pewno byli to bogaci ludzie, na numerach PL, ale co to za auto tyle lat może pomożecie bo to może łatwa zagadka do rozwiązania? :wink: Tak mi to wraca bo sądziłem że tyle lat i zobaczę nie raz takie auto?

PS. Gdy chcę wysłać wiadomość na PW, krzyczy że chcę wysłać do zbyt wielu userów, a ja wybieram jednego. O co C'mon?
Gość77142
 

23 Lip 2015, 20:35

Może chodzi o to auto

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Jest to BMW z3 coupe :mrgreen:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

23 Lip 2015, 20:54

Nie. Napisałem, że być może "niemiecki" bo mi się ta kanciastość tak kojarzy zawsze :shock:

Dach jest ścięty prostopadle z tyłem tak jak w kombii ale tutaj radykalnie. Ja tam nie widziałem bagażnika, ale boków nie widziałem, pewnie dwudrzwiowy, i raczej tylko na dwie osoby.

Aha, i te kołą przy skręcie takie zabawne. Albo ja ze wsi jestem ale na pewno to wysoka półka była NA BANK. Dlatego was pytam :idea: bo osiem lat pamiętam takiego cudaka może to brytyjskie auto (no ten miał kierownicę po lewej).
Gość77142
 

24 Lip 2015, 19:56

Volvo 480?

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

02 Sie 2015, 20:12

Chodzi o tył panowie, od tego zaczynamy. Auto ma tył ścięty prostopadle tak jak u vana ale on miał perfekcyjnie ścięty idealnie wręcz.

Dość krótki, a o kołach pisałem - przy skręcie koła się tak śmiesznie skręcały dziwnie jak u malucha naszego :ok:

Drogie auto, na stówę. Chyba tylko na zachodzie, widać. Prawie nowe. Bugatti, Ferrari, takie marki znam. Ale jak dla mnie to jak "auto koncepcyjne" ale nie tym razem. Nie mam pomysłu... :?: :?: :?:
Gość77142
 

02 Sie 2015, 23:24

Może to jest ferrari FF:
[link wygasł]
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Co daje aktywny mechanizm różnicowy?
    Mechanizm różnicowy to nieodzowny elementem każdego samochodu. Jego zadaniem jest umożliwienie niezależnego obracania się kół osi napędzanej na zakrętach, kiedy każde z nich pokonuje inną drogę. W tej roli bardzo ...

03 Sie 2015, 05:32

Nie czytacie ze zrozumieniem od początku :no:

Auto miało tył w kształcie Fiata Doblo, chodzi o samo ścięcie, ale było krótkie i osobowe ale raczej mało zwrotne. Auto z wyższej półki, którego nigdy nie widziałem w PL. Koła jakby mniej gabarytowe niż sama karoseria czyli śmiesznie skręcał. Siedziała tam dziewczyna, nie jakaś zwykłą ładna laska, ale widać taka arystokratka wręcz.

Nie wiem czy nie szukać po charakterystyce na angielskim google.
Gość77142
 

03 Sie 2015, 10:02

Nie że nie czytamy ze zrozumieniem, tylko opisujesz to wszystko jak cukrzyk pączki :roll:
Strzelam dalej
GMC Typhoon
Rangę Rover
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

03 Sie 2015, 11:52

Nie. Ale jakbym się uparł to z tym drugim ma coś wspólnego. Ale nadal ani jednego nie pokazaliście co by miał tak ścięty tył :naughty: Karoseria ścięta pod kątem 90 st. prawie idealnie.

No kolor prawie trafiłeś, ale tamten był ciemno-zielony :ok:
Gość77142
 

03 Sie 2015, 23:00

Zaproponowałbym Morris Minor Traveller ale to chyba już za daleko się posunę :mrgreen:

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

04 Sie 2015, 05:51

Dobry kierunek :ok:

a teraz poprawiamy projekt:
- to nie jest retro
- dla mnie wygląd żuczka, mało zwrotny ale wygląd z gracją
- koła podobne ale zawieszenie niskie
- krótszy, ale nie jest to mini van ani hatchback - nie wiem co to jest :idea:
- tył taka filozofia jak podałeś ale to jest prawie 90 st. :mrgreen:
- przednia szyba duża widoczność - raczej tylko dwuosobowy
- przednia karoseria też krótka jak dla mnie, pojedyncze okrągłe reflektory (chyba dobrze pamiętam).
- auto było bardziej zgrabne wzdłuż niż wszerz

Auto sprawiało wrażenie zwinnego, ale przy skręcie wydawało m się wolne, jakby nie poradziło sobie na parkingu (może się mylę). Nie zauważyłem logo producenta, albo byłem tak zdziwiony że widzę taki cudaka.

Moje zdanie:
- auto na zamówienie albo w limitowanej ilości egz.
- jak dla mnie kosztowało 200K minimum - takie na szczególne okazje jak dla mnie albo dla kogoś kto chce pokazać swój status
- oryginalne :wink:
Gość77142
 

09 Sie 2015, 19:32

Tee, panie już wiem :mrgreen: jak zgadnę to na priv wysyłam Ci mój adres i przysyłasz jakieś fajne piwko :wink:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

09 Sie 2015, 19:42

Blisko. :ok:

Jeszcze krótszy, koła prawie takie same jak w tym retro z poprzedniego obrazka. No i wygląd bardziej ARYSTOKRATYCZNY.
Dziewczyna która tam siedziała to nie jest pierwsza lepsza, z kasa i klasą.
Ale jak wy tego nie znacie, to u mnie na prowincji raz na kilkanaście lat takie coś się pojawia.

Piwo dobra opcja :mrgreen:
Gość77142
 

09 Sie 2015, 19:51

To lepsze niż Familiada czy Jaka To Melodia :mrgreen:
Lotus?

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


I trochę się pogubiłem czy nowy czy nie
Ew Austin Mini Clubman

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

09 Sie 2015, 20:13

Hm, ten ostatni zdecydowanie to te koła. Generalnie filozofia trzech ostatnich aut które podałeś, ale jeszcze nie to. Z każdego z nich tamto auto coś miało. (Ten pierwszy z ostatniego Twojego postu NIE).

Ważna rzecz, te wszystkie trzy są za długie. Dlatego jak on wykręcał nazad, to tak śmiesznie to robił, jak jakiś elektryczny. Aha, gdy mnie mijał ok. 60km/h nie słyszałem wcale silnika, ni chyba nie był elektryczny :sly:
Gość77142